Kolarstwo w Polsce staje się coraz bardziej popularne przede wszystkim dlatego, że nasi najlepsi i rozpoznawalni w światowym peletonie zawodnicy zaczynają być coraz bardziej popularni. Takich zawodników jak Michał Kwiatkowski nie trzeba nikomu przedstawiać i są oni naszą dumą narodową. Rower Giant jest jednym z bardzo często widzianych w światowych peletonach i wielu kolarzy ufa sprzętowi tej marki. Drużyny kolarskie starają się jeździć na sprzęcie najlepszych firm i dawać swoim zawodnikom to co na rynku najlepsze.

Największe wyścigi

Największymi wyścigami na świecie są Tour de France, czy też nas rodzimy wyścig dookoła Polski. Należy od od kilku lat do czołówki wyścigów i co roku w okolicach wakacji możemy oglądać najlepszych kolarzy, których kibice oklaskują na wielu ciekawych i wymagających etapach. Kolarstwo jest również bardzo wyczerpującym sportem i czołowi zawodnicy świata są w stanie przejechać setki kilometrów dziennie tylko i wyłącznie dzięki dobrej suplementacji i lekarzom, którzy dbają o nich na co dzień.

Najlepsi kolarze

Najlepsi kolarze poza sezonem używają również do treningu wiele rowerów prywatnie. Giant reign jest dobrze znany całej czołówce i jest to jedna z najpopularniejszych serii rowerów od firmy Giant. Jeśli kogoś nie stać na nieco większy wydatek i na tak klasowy rower, to bez problemu może nabyć zarówno drogą internetową jak i w jednym ze sklepów wiele rowerów z nieco niższej półki cenowej, na których również będzie można w fajny sposób przemierzać teren.